ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ يکشنبه ۱ اسفند
اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد
صفحه اصلی
English
سخن روز
1395/10/20 کد خبر: 25978 هاشمي رفسنجاني قهرمان ملي كشور ما بود
مديركل آموزش و پرورش خراسان رضوي
هاشمي رفسنجاني قهرمان ملي كشور ما بود
مديركل آموزش و پرورش خراسان رضوي در جمع كاركنان ستادي اين سازمان گفت : امروز خدا را شكر مي كنيم كه پس از رحلت آيت الله هاشمي رفسنجاني؛ با پيام مقام معظم رهبري حقانيت اين مجاهد و مبارز انقلابي كه نقش بي بديلي در پيروزي ، تثبيت و حفظ انقلاب اسلامي داشت بر همگان ثابت شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي ، دكتر عليرضا كاظمي در مراسمي كه به مناسبت ارتحال آيت الله هاشمي رفسنجاني برگزار شد ، در جمع كاركنان ستادي اين سازمان با بيان اين كه زبان توانايي بيان تلاش ها و خدمات ارزنده اين شخصيت بزرگ به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را ندارد اظهار داشت: خبر ارتحال آيت الله هاشمي رفسنجاني سايه سنگيني از اندوه را در كشور ايجاد و جامعه ايران را در شوك فرو برد و قطعا فقدان اين عالم بزرگ و يار ديرين امام راحل و مقام معظم رهبري صدمه اي جبران ناپذير به نظام است.

وي در بخش ديگري از صحبت هاي خود با اشاره به صحبت هايي كه امام راحل(ره) در مورد مرحوم آيت الله هاشمي رفسنجاني داشته اند تاكيد كرد : انحصارطلبان در طول 37 سال انقلاب اسلامي تلاش بسيارزيادي كردند تا اين شخصيت بزرگ و انقلابي را به هر شكل ممكن اعم از ترور تا خانه نشيني و ... از صحنه خارج كنند اما آيت الله هاشمي با جسارت و درايتي كه داشت هيچگاه صحنه را خالي نكرد و كسب بالاترين راي در بين كانديداهاي مجلس خبرگان در كل كشور نشان از محبوبيت و مقبوليت وي در نزد مردم داشت.

كاظمي به نزديكي مرحوم هاشمي رفسنجاني به رهبر معظم انقلاب اسلامي هم اشاره اي داشت و افزود : در سال 88 بسياري از همين افراد انحصارطلب به دنبال حذف ايشان از صحنه انقلاب اسلامي ايران بودند اما آن مرحوم كه سابقه اي درخشان در بخش هاي مختلف نظام جمهوري اسلامي داشت همواره در خدمت انقلاب اسلامي ايران و نظام مقدس جمهوري اسلامي بود.

مديركل آموزش و پرورش خراسان رضوي در بخش ديگري از صحبت هاي خود به ارادت ويژه مرحوم هاشمي رفسنجاني به رهبري معظم انقلاب اسلامي هم اشاره كرد و گفت : ايشان انساني آزاده ، آزادي خواه ، مبارز، مستقل و وزنه اي براي ايجاد تعادل و توازن در بخش هاي مختلف نظام جمهوري اسلامي ايران بودند و همواره در كنار رهبرانقلاب حضور داشتند.

وي ادامه داد: متاسفانه در دوره اي شاهد بوديم كه عده اي تازه به دوران رسيده نسبت هايي را به اين شخصيت برجسته و سردار سازندگي كشور وارد كردند اما امروز خدا را شكر مي كنيم كه پس از رحلت ايشان با پيام مقام معظم رهبري حقانيت اين مجاهد و مبارز انقلابي كه نقش بي بديلي در پيروزي ، تثبيت و حفظ انقلاب اسلامي  داشت بر همگان ثابت شد.

وي با ذكر اين نكته كه برخي نتوانستند محبوبيت و مقبوليت آيت الله هاشمي رفسنجاني را تحمل كنند خاطرنشان ساخت: حذف، خانه نشيني و قرار دادن ايشان در مقابل رهبري انقلاب از اصلي ترين سياست هاي انحصارطلبان بود اما وفاداري و اخوت اين شخصيت برجسته سياسي به مقام معظم رهبري مانع رسيدن اين افراد به اهدافشان شد.

كاظمي افزود: ايشان محور تعادل و وحدت در دوران بعد از جنگ تحميلي بودند و با نگاهي به تعابيري كه امروز از سوي بزرگان نظام در مورد آيت الله هاشمي رفسنجاني مي شود مي توان به خوبي جايگاه اين شخصيت برجسته سياست ايران را متوجه شد.

مديركل آموزش و پرورش استان خراسان رضوي در پايان اظهار داشت: قطعا رحلت ايشان همچون دوران پربركت حياتشان منشا خير و بركت براي نظام و انقلاب اسلامي ايران خواهد بود و در اين شرايط كه نظام اسلامي ايران بيش از هر زمان ديگري به وحدت نياز دارد.

تعداد بازدید: 20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي مي باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal