ورود اعضاء ورود اعضاء نقشه سایت نقشه سایت
۱۳۹۵ يکشنبه ۱ اسفند
اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد اداره آموزش و پرورش ناحیه یک مشهد
صفحه اصلی
English
سخن روز
1395/10/18 کد خبر: 25863 آموزش و پرورشي موفق است كه مهارتهايي را در دانش آموزان ايجاد كند كه او بتواند از زندگي خودش لذت ببرد
مديريت آموزش و پرورش ناحيه يك در در دومين پارلمان معلمان:
آموزش و پرورشي موفق است كه مهارتهايي را در دانش آموزان ايجاد كند كه او بتواند از زندگي خودش لذت ببرد
اساس حكومت صالحان بر پايه مشورت و نخبگان است.

به گزارش روابط عمومي آموزش و پرورش ناحيه يك ، سيد رضا خاتم پور در دومين پارلمان معلمان ناحيه يك با بيان اينكه اساس حكومت صالحان بر پايه مشورت و نخبگان است گفت : مشاوره بجا مي تواند راهگشا و سازنده باشد و اين جمع كه نمايندگان معلمان هستند مي توانند كمك كنند لذا  قدر جايگاه خود را بايستي بدانيم كه در مسيري قرار گرفته ايم كه امروز مي توانيم اگر اراده كنيم بهترينها باشيم و البته پرورش فرزندانمان ، فرصتي است كه خداوند متعال اعطا نموده است و بايد قدر دان و شاكر باشيم.

مديريت آموزش و پرورش ناحيه يك به نقش تعليم و تربيت اشاره كرد و اظهار داشت : آموزش و پرورشي موفق است كه مهارتهايي را در دانش آموزان ايجاد كند كه او بتواند از زندگي خودش لذت ببرد . آموزش و پرورش امروزه بايد تفكر نقاد را به دانش آموزان آموزش دهد.

خاتم پور گفت ادامه داد : امروزه در آموزش و پرورش مشكلاتي وجود دارد كه محصول تصميمات شتابزده و سطحي است ، استقرار يك شبه پايه ششم و اجراي نظام 3- 3 6  آسيب جدي به نظام آموزش و پرورش ايجاد كرد و آسيب جدي به يك نسل زد .

وي مازاد دانستن بهترين نيروهاي انساني را در متوسطه دوم و بكار گيري آنها در دوره ابتدايي كه تخصص كافي را نداشتند و همچنين بكارگيري كم توان كه بعضا سرايدار و نيروي خدماتي بودن را از آسيبهاي ديگر ذكر كرد و گفت : اين موارد عجولانه انجام شد كه خسارت زيادي را در بر داشت .

اين مقام مسئول فضاي آموزشي را بزرگترين چالش آموزش و پرورش دانست و گفت : نمازخانه ها ، آزمايشگاهها و فضاهاي ورزشي نصف شد و از توان آن كاسته گرديد .

وي گفت : با تمام اين مشكلات معلمان ما ايثار مي كنند ، نقصها را با محبت جبران مي كند و اميدواريم با افزودن ريشه هاي تدبير اين مشكلات را كم كنيم تا دانش آموزان ما آسيب نبينند.

تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق اين پايگاه متعلق به اداره كل آموزش و پرورش خراسان رضوي مي باشد.
ورود اعضاء
بستن
Powered by DorsaPortal